Κλιματιζόμενες αίθουσες στο Μεσολόγγι
Ανακούφιση
από τις έντονες θερμοκρασίες
Τρίτη και Τετάρτη 16-17/7
από τις 10:00 το πρωί έως τις 20:00 το βράδυ
Ο Δήμος ιερής Πόλης Μεσολογγίου θα διαθέσει κλιματιζόμενες αίθουσες για την ανακούφιση από τις έντονες θερμοκρασίες που επικρατούν αυτές τις ημέρες, ηλικιωμένων και ατόμων που ανήκουν σε ευπαθείς ομάδες.
Η αίθουσα του ΚΑΠΗ Μεσολογγίου και η αίθουσα του Μουσείο Αλιείας Αιτωλικού θα είναι στη διάθεση του κοινού την Τρίτη 16 Ιουλίου και την Τετάρτη 17 Ιουλίου2024 από τις 10:00 το πρωί έως τις 20:00 το βράδυ.
Τηλέφωνα επικοινωνίας
- ΚΑΠΗ Μεσολογγίου: 26310-24660
- Μουσείο Αλιείας Αιτωλικού: 6946248095
Σε περίπτωση που οι ακραίες θερμοκρασίες συνεχιστούν και τις επόμενες ημέρες, θα δοθεί παράταση στην διαθεσιμότητα των παραπάνω χώρων, για την οποία θα ενημερωθείτε με νεότερη ανακοίνωση.