Εμπορικός Σύλλογος Αγρινίου:
Δευτέρα 4 Μαρτίου 2024
η ετήσια Τακτική Γενική Συνέλευση
Σύμφωνα με την ενημέρωση του Εμπορικού Συλλόγου Αγρινίου σήμερα Δευτέρα 4 Μαρτίου 2024 θα πραγματοποιηθεί η ετήσια Τακτική Γενική Συνέλευσή του
«Η Γενική Συνέλευση θα’ ναι – πέρα από απολογιστική – και εκλογική», αναφέρει ο Σύλλογος, «θα εκλέξει εφορευτική επιτροπή και θα καθορίσει ημερομηνία εκλογών.
«Επιθυμία και πρόθεση του Δ.Σ.», σημειώνεται στην ενημερωτική ανακοίνωση που εξέδωσε ο Σύλλογος, «είναι το τέλος των εργασιών της να αποτελέσει αφετηρία για την επανεκκίνηση του Συλλόγου, τον τερματισμό των διοικητικών κρίσεων και την αναγνώριση της οικονομικής και κοινωνικής συνεισφοράς μας».
Και καταλήγει:
«Συναδέλφισσα-συνάδελφε,
Η Γενική Συνέλευση είναι το ανώτατο όργανο λήψης αποφάσεων και Διοίκησης του Συλλόγου, όπου τα μέλη αποφασίζουν και τα Δ.Σ. υποχρεωτικά υλοποιούν και υπερασπίζονται. Προγραμμάτισε να είσαι εκεί!»
.
Διαβάστε περισσότερα στην ενότητα με click στο Posted in Αγρίνιο