3 Δεκεμβρίου 2021

Αποτελέσματα Εκλογών ΟΕΣΒΔΕΝ Κυριακή 31/10

Την Κυριακή 31 Οκτωβρίου 2021 πραγματοποιήθηκαν οι αρχαιρεσίες
για την εκλογή των μελών των οργάνων της ΟΕΣΒΔΕΝ

Τα αποτελέσματ έχουν ως ακολούθως:

ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ

 Δικαίωμα ψήφου είχαν : 37 Αντιπρόσωποι.

    • Ψήφισαν : 29
    • Άκυρα : 0
    • Λευκά : 0

Έλαβαν:

    • ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΕΜΠΟΡΩΝ: 11 ΨΗΦΟΥΣ ( 4 ΕΔΡΕΣ)
    • ΕΝΩΤΙΚΗ ΑΛΛΑΓΗ ΕΜΠΟΡΩΝ: 9 ΨΗΦΟΥΣ (4 ΕΔΡΕΣ)
    • ΕΝΩΜΕΝΟ ΕΜΠΟΡΙΟ: 6 ΨΗΦΟΥΣ  ( 2 ΕΔΡΕΣ )
    • ΜΕΝΟΝΩΜΕΝΟΣ ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ: 3 ΨΗΦΟΙ (1 ΕΔΡΑ)
    •  ΜΕΜΟΝΩΜΕΝΟΣ ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ:  0 ΨΗΦΟΙ (0 ΕΔΡΕΣ)

ΕΚΛΕΓΟΝΤΑΙ

 ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΕΜΠΟΡΩΝ:

    • ΔΗΜΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ)
    • ΚΑΡΑΜΑΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ (ΠΡΕΒΕΖΑ)
    •  ΚΑΡΝΑΒΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΑΓΡΙΝΙΟ)
    • ΣΠΥΡΟΥ ΑΘΗΝΑ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΝΩΤΙΚΗ ΑΛΛΑΓΗ ΕΜΠΟΡΩΝ:

    • ΔΟΥΒΙΤΣΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ (ΛΕΥΚΑΔΑ)
    •  ΚΩΣΤΟΥΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΑΡΤΑ)
    • ΛΕΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (ΑΡΤΑ)
    • ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΑΡΤΑ)

ΑΠΟ ΤΟ ΕΝΩΜΕΝΟ ΕΜΠΟΡΙΟ:

    • ΓΙΟΠΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΑΓΡΙΝΙΟ)
    • ΚΩΣΤΙΚΟΓΛΟΥ ΣΩΚΡΑΤΗΣ (ΑΓΡΙΝΙΟ)

 ΜΕΜΟΝΩΜΕΝΟΣ:

    • ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΑΓΡΙΝΙΟ)

ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

Δικαίωμα ψήφου είχαν : 37 Αντιπρόσωποι.

  • Ψήφισαν : 29
  • Άκυρα : 0
  • Λευκά : 0

Έλαβαν:

  • ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΕΜΠΟΡΩΝ : 11 ΨΗΦΟΥΣ ( 2 ΕΔΡΕΣ )
  •  ΕΝΩΤΙΚΗ ΑΛΛΑΓΗ ΕΜΠΟΡΩΝ : 9 ΨΗΦΟΥΣ (1 ΕΔΡΑ)

ΕΚΛΕΓΟΝΤΑΙ

 ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΕΜΠΟΡΩΝ: 

  • ΚΑΖΑΖΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ(ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
  •  ΜΠΕΚΑ ΘΕΟΔΩΡΑ (ΠΡΕΒΕΖΑ)

ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΝΩΤΙΚΗ ΑΛΛΑΓΗ ΕΜΠΟΡΩΝ:

  • ΤΟΜΟΥΤΖΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΑΡΤΑ)

 ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΚΠΡΟΣΩΠΗΣΗ ΤΗΣ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ ΣΤΗΝ ΣΥΝΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑ ( ΕΣΕΕ )

Δικαίωμα ψήφου είχαν : 37 Αντιπρόσωποι.

    • Ψήφισαν : 29
    • Άκυρα : 0
    • Λευκά : 0

 Έλαβαν:

    • ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΕΜΠΟΡΩΝ :11 ΨΗΦΟΥΣ ( 5  ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΙ )
    • ΕΝΩΤΙΚΗ ΑΛΛΑΓΗ ΕΜΠΟΡΩΝ:9 ΨΗΦΟΥΣ (5 ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΙ)
    • ΕΝΩΜΕΝΟ ΕΜΠΟΡΙΟ:6 ΨΗΦΟΥΣ ( 2 ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΙ)
    • ΜΕΜΟΝΩΜΕΝΟΣ ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ: 3 ΨΗΦΟΙ (1 ΕΔΡΑ)
    • ΜΕΜΟΝΩΜΕΝΟΣ ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ: 0 ΨΗΦΟΙ (0 ΕΔΡΕΣ)        

ΕΚΛΕΓΟΝΤΑΙ

ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΕΜΠΟΡΩΝ:

    • ΓΟΥΡΝΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ (ΠΡΕΒΕΖΑ)
    • ΔΗΜΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ)
    • ΖΑΧΑΡΙΑΔΗ ΔΗΜΗΤΡΑ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
    • ΚΑΡΑΜΑΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ (ΠΡΕΒΕΖΑ)
    • ΣΠΥΡΟΥ ΑΘΗΝΑ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

 ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΝΩΤΙΚΗ ΑΛΛΑΓΗ ΕΜΠΟΡΩΝ:

    • ΔΟΥΒΙΤΣΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ(ΛΕΥΚΑΔΑ)
    • ΚΩΣΤΟΥΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΑΡΤΑ)
    • ΛΕΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (ΑΡΤΑ)
    • ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΛΕΥΚΑΔΑ)
    • ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΑΡΤΑ)

 ΑΠΟ ΤΟ ΕΝΩΜΕΝΟ ΕΜΠΟΡΙΟ:

    • ΓΙΟΠΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΑΓΡΙΝΙΟ)
    • ΚΩΣΤΙΚΟΓΛΟΥ ΣΩΚΡΑΤΗΣ (ΑΓΡΙΝΙΟ)

ΜΕΜΟΝΩΜΕΝΟΣ:

    • ΚΑΛΑΙΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ (ΑΓΡΙΝΙΟ)

Η συγκρότηση σε σώμα του νέου Δ.Σ. θα πραγματοποιηθεί  τις επόμενες μέρες. 

 Η αναγραφή των ονομάτων γίνεται αλφαβητικά.

ΕΚ ΤΗΣ ΟΕΣΒΔΕΝ